انتخاب زبان
مرکز مشتریان : 021476261    آخرین اخبار

متمرکزکننده پرداخت یا Payment Concentrator :

طی چندسال گذشته شرکت هایی شکل گرفته اند که نه PSP هستند و نه فروشنده کالا. ایده اصلی این شرکتها که، از آنها تحت عنوان متمرکزکننده های پرداخت یا Payment Concentrator یاد می کند این است که مجموعه‌ای از پرداخت ها در جایی متمرکز شده و طبق استاندارد و مدل تجاری مشخصی، سرویس خود را ارائه کنند، کسب‌وکار آنها تجارت الکترونیکی خالص و تفاوت آنها با پی‌اس‌پی‌ها در ایجاد ارزش افزوده است. یکی از شناخته‌شده‌ترین نمونه‌های بین‌المللی آنها هم، paypal است که از خدمات تضمین سایت escrow.com برای تضمین تعاملات پولی استفاده می‌کند .

در ایران هم مدلهای مختلفی از آن‌ها به وجود آمده از جمله jahanpay.com که تمرکزشان بیشتر بر حوزه‌ها و کسب‌وکارهایی است که به‌دلیل حجم بالای تقاضا در آنها، pspها نمی‌توانند پاسخگوی آنها باشند یا اساسا با ماژول هایی که   pspها می‌دهند، قابلیت اتصال ندارند.

در مورد نحوه فعالیت این سایت ها دی ماه گذشته رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی اظهار امیدواری کرده بود: «تلاش می‌کنیم صورت مساله را دقیقتر، عمیقتر و فنی‌تر ببینیم و متوجه کاربردهای مختلف این زیرساخت شویم، براساس سازماندهی، بازتعریفی از آنها کرده و بعد برای گستره کامل آنها چارچوب تعیین کنیم   .»

بر کسی پوشیده نیست که همیشه فناوری به طرز اجتناب‌ناپذیری از رگولیشن جلوتر بوده و این مسئله ریسک هایی برای پیشتازان کسب‌وکارهای این حوزه به وجود آورده است . صورت ساده برای تدوین چارچوب قانونی این تجمیع‌کننده‌ها به این ترتیب است که باید به جای ممنوعیت آنها یک قانون کلی برای آنها تدوین کرد،هرچند به باور بسیاری موضوع کمی پیچیده است و نمی توان برای هر خرده تجارتی که ایجاد می‌شود قانون تعیین کرد؛ اما واقعیت این است که واسطه‌ها خرده تجارت نیستند، بلکه به طور فزاینده ای درحال فراگیری هستند .

کانال تلگرام جهان پی:

https://telegram.me/Jahanpay_com

ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت فرارسیدن سال نو و آرزوی سلامتی و موفقیت برای کلیه شما عزیزان، به اطلاع می رساند با توجه به فرارسیدن ایام تعطیلات نوروز و جهت رفاه حال شما سروران گرامی، کلیه درخواست های تسویه همانند قبل ثبت و تایید خواهد شد.همچنین شما می توانید در ایام مذکور جهت ارتباط با کارشناسان شرکت ازطریق پشتیبانی آنلاین یا تیکت اقدام فرمایید.

لطفا جهت اطلاع از سایر اخبار و اطلاعیه ها به کانال تلگرام جهان پی مراجعه فرمایید.

https://telegram.me/Jahanpay_com

@Jahanpay_com

کاربر گرامی  با سلام و عرض احترام،

فایل های راهنمای کار با حساب کاربری جهان پی، به شرح ذیل تقدیم می شود.

مجددا از حسن انتخاب شما تشکر می کنیم و امیدواریم همکاری خوبی با شما داشته باشیم. اگر پیرامون کار با پنل کاربری جهان پی سوال یا مشکلی دارید لطفا با شماره 6261-47(021) یا 2626-34(013) تماس گرفته  و یا با ایمیل  systemalert@jahanpay.com  مکاتبه نمایید.

دانلود فایل راهنمای جامع جهان پی

دانلود فایل راهنمای ثبت نام و تکمیل پروفایل

دانلود فایل راهنمای درخواست درگاه پرداخت

دانلود فایل راهنمای درخواست تسویه حساب

دانلود فایل راهنمای ارسال درخواست پشتیبانی

دانلود راهنمای اتصال به وب سرویس و پلاگین ها

دانلود فایل راهنمای استفاده از لوگوی تایید

موفق باشید.

سلام وقتتون بخیر.
براساس اطلاعیه قبلی تنها 12 ساعت فرصت دارید درخواست درگاه اختصاصی خود را به صورت رایگان از طریق تیکت اعلام نمایید.
درج موارد ذیل در تیکت الزامی می باشد.
عنوان تیکت: درگاه اختصاصی رایگان
آدرس وب سایت

نام نمایشی کسب و کار (جهت قرارگیری در صفحه پرداخت)

کلیه اخبار و اطلاعیه های مرتبط با پرداخت اینترنتی در کانال تلگرام جهان پی

https://telegram.me/Jahanpay_com

https://telegram.me/Jahanpay_com

@jahanpay_com

 

 اطلاعیه شماره 10 – بروز رسانی حساب کاربری

با سلام و عرض احترام

همان طور که می دانید هر وب سایت یا نرم افزاری، امکان دارد طی بازه زمانی نیاز به تغییراتی داشته باشد.این تغییرات بیشتر به دلیل افزایش امکانات یا رفع خطاهای احتمالی انجام می شود که مسلما در دید نخست برای کاربر آزار دهنده و برای پشتیبانان نیز وقت گیر میباشد. با این حال جهان پی نیز از این قاعده مستثنا نبوده  و براساس اطلاعیه های قبلی ، در تاریخ 29 بهمن دچار تغییراتی در سمت کاربر گردید.این تغییرات شامل افزودن چند امکان یا بهینه سازی برخی قسمت ها بوده که سعی کردیم همه موارد را در ذیل برای شما توضیح دهیم.

1)  تغییر در منوها و زیرمنوها:با توجه به اینکه بین منوها و زیر منوها هیچ هماهنگی وجود نداشت لذا براساس پیشنهادات ارسالی کاربران، منوها و زیرمنوها به صورت کامل تغییر داده شد در این بروز رسانی سعی شده که هماهنگی های لازم بین منوی اصلی و زیر منوها بررسی و رعایت شود.

2)  فعال سازی ورود دو مرحله ای جهت جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به حساب کاربری:ترجیحا پیشنهاد می کنیم امکان ورود دو مرحه ای را فعال و حداقل دو شماره همراه در سیستم اضافه نمایید. با این امکان در صورت سرقت نام کاربری و پسورد نیز هیچ شخصی امکان دسترسی به حساب کاربری شما را نخواهد داشت.استفاده از این امکان اختیاری می باشد.

3)  ارائه لوگوی تایید درگاه: در  این مرحله سعی شده است لوگوی تایید حساس به دامنه و براساس لوگوی های تایید رایج در وب سایت های فارسی باشد لذا استفاده از این امکان مستلزم تکمیل پروفایل و تایید کامل درگاه شما می باشد. با توجه به اینکه همه درگاه های کاربران به صورت خودکار تایید می شود لذا لوگوی تایید تنها به درگاه هایی تعلق خواهد گرفت که توسط پشتیبانان بررسی و تاییدنهایی شده باشد. استفاده از این امکان اختیاری می باشد.

4)  الزام به تغییر پسورد دوم حساب کاربری: در اسرع وقت نسبت به تغییر پسورد دوم که جهت نقل و انتقالات داخلی از آن استفاده شود اقدام نمایید پسورد پیش فرض 4 حرف اول ایمیل شما می باشد.

5)  الزام به تایید ایمیل و شماره همراه ثبت شده در پروفایل : برای جلوگیری از مشکلات احتمالی شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل کاربران نیاز به تایید (وریفای) دارد.

6)  امکان افزودن شماره همراه یا ایمیل جداگانه برای درگاه ها : از این پس میتوانید برای درگاه ها شماره تلفن و ایمیل جداگانه ای ثبت نمایید تا شماره همراه و ایمیل اصلی شما در دسترس مشتریان قرار نگیرد.

7)  جدا سازی نوع شخصیت حقیقی و حقوقی: از این پس شرکت هامیتوانند یک حساب حقوقی ایجاد و از آن استفاده نمایند کاربرانی که به صورت شخصی فعالیت می کنند نیز باید در مرحله تکمیل پروفایل از شخصیت حقیقی استفاده نمایند.

8)   دریافت مدارک رنگی: موقتا و تنها تا 5 روز کاری میتوانید بدون ارسال مدارک از سرویس های شرکت استفاده نمایید طی بازه زمانی اعلام شده براساس نوع شخضیت حقیقی یا حقوقی باید مدارک درخواست شده به صورت رنگی در سیستم آپلود شود.

9)  تغییر و بهینه سازی فرم ثبت نام و فرم ورود به حساب کاربری

10)  بهینه سازی بخش درخواست و لیست درگاه ها

11)  بهینه سازی دکمه پرداخت

12)  افزودن امکان تفکیک درآمد هر درگاه

13)  افزودن گزارشات ورود قبلی

14)  فعال سازی فرم پیگیری تراکنش ها برای خریداران

15)  بهبود بخش جستجو در تراکنش ها

بزودی

1)  فعال سازی فرم درخواست درگاه اختصاصی

2)  فعال سازی فرم ساز آنلاین جهت ایجاد فرم پرداخت

3)  تکمیل بخش اطلاع رسانی ایمیلی و پیامکی

4)  تهیه فایل های راهنما براساس تغییرات جدید

5)  تهیه فایل های راهنما

اما چرا تغییرات

همان طور که در ابتدای این اطلاعیه خدمت شما عرض کردیم تغییرات امری طبیعی  می باشد. و مسلماهر وب سایتی برای جلوگیری از سواستفاده های احتمالی و جلب رضایت کاربران فعلی و جذب مخاطبین جدید نیاز به تغییراتی در روال کاری خود خواهد داشت.به وفور مشاهده شده است که همکارانی(شرکت های ارائه دهنده درگاه) بدون دریافت هیچگونه اطلاعات یا مدارکی  درحال ارائه خدمات پرداخت به کاربران می باشند و نتیجه آن به باد رفتن سرمایه پذیرندگان آن شرکت می باشد که نمونه بارز آن قبلا نیز مشاهده شده است که امکان درج نام شرکت یا شرکت ها برای ما مقدور نمی باشد لذا جهان پی، برای جلوگیری از هرگونه مشکلات احتمالی الزام به عقد قرارداد را در تغییرات جدید نیز گنجانده است که تعهدی برای طرفین نیز باشد. به پاس زحمات و همکاری شما از این پس جهان پی متعهد می شود

-  کلیه پلاگین های درخواستی کاربران که در وب سایت منتشر نشده است را برای پذیرنده تهیه و دراختیار ایشان قرار دارد.این تعهد مربوط به پلاگین هایی می شود که قابلیت استفاده عموم را داشته و کاربر نیز در مرحله تایید شده باشد. زمان اجرای این تعهد از 20 اسفند به بعد می باشد در صورتی که توانایی طراحی پلاگین خاصی را دارید از طریق تیکت اقدام نمایید.

-  طی 20 روز کاری نسبت به استقرار  تیم پشتیبانی تلفنی در شیفت شب نیز اقدام نماید. همانند سابق پشتیبانی تیکتی در 24 ساعت شبانه روز انجام می شود.

-  طی 20 روز کاری نسبت به فعال سازی پشتیبانی (چت) آنلاین اقدام کند.

از شما دعوت می کنیم کلیه خطاهای احتمالی مشاهده شده را از طریق تیکت به ما گزارش دهید تا در اسرع وقت رفع شود.

ﺿﻤﻦ ﺗﺸﻜﺮ ﻣﺠﺪﺩ ﺍﺯ ﻫﻤﻜﺎﺭﻱ ﺷﻤﺎ ﻭ ﺍﺧﺘﺼﺎﺹ ﺩﺍﺩﻥ ﻭﻗﺖ ﺑﺎ ﺍﺭﺯﺵ ﺧﻮﺩ ﺟﻬﺖ بررسی این اطلاعیه، موفقیت و بهروزی در کسب و کار را  برای شما آرزو می کنیم.

جهان پی – 30/11/94

بیست و دو بهمن سرآغاز پیروزی ملت ایران بر مستکبران و غارتگران،
22 بهمن سرآغاز برچیده شدن دستگاه ستمگری طاغوتیان،
22 بهمن سرآغاز حکومت اللّه‏ بر جهان،
22 بهمن سرآغاز برافراشته شدن پرچم عدالت اسلامی و بیداری مستضعفان،
بر کشور و ملت بزرگ ایران و بر جمیع مسلمانان و مستضعفان و محرومان مبارک باد.

با توجه به احتمال سوء استفاده از شبکه بی سیم خانگی ، پلیس فتای شرق استان تهران ، 5 راهكار برای امن كردن این شبكه پیشنهاد می کند .
گام اول : به router( مسیر یاب) بی سیم خود log in کنید:
اگر تا کنون به روتر بی سیم خود log in نکرده اید، مدل روتر خود را جستجو کنید و آدرس IP و رمز ورود و نام کاربری آن را پیدا کنید و سپس log in کنید.  احتمالاً اگر به این قسمت نگاه کنید، می بینید که IP پیش فرض 192.168.1.1 و نام کاربری پیش فرض admin و رمز عبور blank (خالی) تعریف شده است.
در ابتدا کارهای زیر را انجام دهید:
مرور گر internet explorer خود را باز کنید و در قسمت آدرس 192.168.1.1 را وارد کنید؛ سپس یک رمز عبور جدید و نام کاربری جدید برای خود ایجاد کنید.گام دوم: MAC filtering را فعال کنید:
این کار ساده ترین و راحت ترین کاری است که شما می توانید انجام دهید تا اجازه ورود به شبکه وایر لس خود را به مزاحمین و افراد غریبه ندهید. اگر چه این کار از ضریب امنیتی پایینی برخوردار است. شما می توانید یک لیست از آدرس های مجاز MAC address تهیه کنید و پس از آن تنها MAC address هایی که شما مشخصا در این لیست قرار داده اید ، قادر به استفاده از شبکه وایر لس شما هستند.


گام سوم : رمز گذاری را فعال کنید :
بسیار مهم است که روی شبکه خود رمز گذاری کنید. این کار نه تنها باعث می شود که مزاحمین و سوء استفاده کنندگان نتوانند از شبکه وایر لس شما استفاده کنند، بلکه باعث می شود که جاسوسان نتوانند از شبکه وایر لس شما و ترافیک آن بهره برداری کنند. دو نوع مهم از انواع رمز گذاری وایر لس در لیست زیر آورده شده است. لطفاً دقت کنید که هر رمز گذاری فعال شده بر روی روتر وایر لس باید روی هر قطعه وایر لس دیگری که نیاز به اتصال به اینترنت را دارد، فعال شود.

1 )
WEP: این شیوه رمز گذاری جزء متداول ترین و رایج ترین رمز گذاری ها روی روتر های وایر لس است .لطفا دقت کنید که این رمز گذاری می تواند توسط هکر های حرفه ای در زمان حدود 2 دقیقه شکسته شود اما می تواند شبکه وایر لس شما را در برابر همسایگان و رهگذران حفظ کند.

2 )
WPA2: این شیوه نیز بسیار متداول است و اغلب در روتر های جدید وایرلس فعال می شود. WPA2 امن تر از WEP است و تا کنون در معرض خطر قرار نگرفته اما قابل دسترسی برای برخی از انواع قدیمی تر قطعات وایر لس نیست.

انتخاب بین
WEP ,WPA2 , MAC filtering :

WPA2 امن ترین متد برای حفاظت از شبکه وایر لس در مقابل مزاحمین است اما اگر شما قطعات الکترونیکی قدیمی دارید که WPA2 را ساپورت نمی کنند، از WEP استفاده کنید. اگر چگونگی رمز گذاری را نمیدانید MAC filtering امنیت کمی دارد اما ساده ترین روش نصب را دارد و می توانید از آن استفاده کنید.


گام چهارم : نمایش SSID را غیر فعال کنید :
این بخش (SSID) تعیین می کند که افراد دیگر سیگنال های شبکه وایرلس شما را بتوانند ببینند یا خیر. با غیر فعال کردن این بخش، شبکه وایر لس شما برای افراد غریبه غیر قابل رؤیت خواهد شد اما این کار از شما در برابر هکر ها محافظت نمی کند و البته ممکن است، باعث شود که قطعات الکترونیکی شما به شبکه وایر لس سخت تر وصل شود. بنابراین باید روش کار آن را بدانید اما همیشه سعی کنید از رمز گذاری استفاده کنید و هیچ گاه به اینکه فقط SSID را غیر قابل روئیت کنید، اکتفا نکنید.


گام پنجم : نرم افزار who is on my wifi را نصب کنید :
با نصب این نرم افزار روی دسکتاپ خود این نرم افزار با یک موتور ردیابی از طریق scan شبکه وایرلس شما به صورت دقیقه ای نشان می دهد که آیا افراد غریبه روی شبکه وایر لس شما نفوذ دارند یا خیر. این کار نیز می تواند تا حدودی شما را از وجود افراد غریبه با خبر کند.


منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

  فیشینگ (Phishing)‏ به تلاش برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند نام کاربری، گذرواژه و اطلاعات حساب بانکی از طریق جعل یک وب‌سایت، آدرس ایمیل و… گفته می‌شود. شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌های پرداخت آنلاین از جمله اهداف حملات فیشینگ هستند. همزمان با توسعه بانکداری الکترونیک و اقبال عمومی به اینترنت و خریدهای اینترنتی خلاء بزرگی در سیستم مبادلات اینترنتی کشور مشاهده می‌شود که همانا بی توجهی به احتمال حملات فیشینگ است.


این روزها سارقان نوین یا همان هکرها یک سایت که از نظر ظاهری کاملا مشابه سایت‌های بانک‌هاست طراحی کرده و ضمن فریب افراد اطلاعاتشان را سرقت می‌کنند و به تبع آن حساب فریب خوردگان خالی می‌شود. متاسفانه روز به روز تعداد افرادی که در پی سوء استفاده از دروازه پرداخت بانک‌ها می‌افتند افزوده می‌شود در حالی که بسیاری از مردم، مدیران و حتی مسئولان کمتر در این خصوص مطلع هستند. جالب است بدانید این ضعف تنها در کشور ما وجود ندارد و تحقیقاتی که در آمریکا هم به عمل آمده اثبات کرده این ضعف اطلاعاتی و مدیریتی در کشور آمریکا هم مشهود است. شرکت ThreatSim برای سال ۲۰۱۳، State of the Phish Awareness Index را منتشر کرده است و در آن به میزان آموزش‌های فیشینگ، آگاهی و آمادگی درباره آن در میان ۳۰۰ مدیر اجرایی، مدیر ارشد و متخصص فناوری اطلاعات، در سازمان‌های آمریکا پرداخته است. یکی از یافته‌های جالب این تحقیق آن است که ۶۰درصد از پاسخ‌دهندگان گفته‌اند حملات فیشینگ سازمان آن‌ها را به طور فزاینده‌ای هر سال هدف می‌گیرد. در حالیکه اکثریت سازمان‌ها هیچ اقدامی برای ارائه آموزش‌های مرتبط با فیشینگ و برنامه‌های آگاهی دهنده (۲۵درصد)، یا استفاده از تکنیک‌های بی‌اثرسازی، از جمله اطلاعیه‌های ایمیل، وبینارها و آموزش‌های فردی (۶۹درصد) انجام نمی‌دهند. درکشور ما هم اوضاع چندان بهتر نیست حتی گاهی وقتی در جمع مردم یا مدیران حرف از فیشینگ زده می‌شود خیلی‌ها حتی نمی‌دانند چست؟! حقیقت خطرناکی که باید به آن توجه شود. آمار افزایش مراجعه کنندگان به پلیس فتا و مجتمع‌های قضایی مخصوص جرائم سایبری زنگ‌های خطر را به صدا در آورده است.


 پذیرنده عزیز،

با توجه به بروز رسانی نرم افزار، خواهشمند است طی 24 ساعت آینده نسبت به تغییر پسورد حساب خود مطابق با الگوریتم ذیل اقدام فرمایید.

تغییر پسورد برای همه کاربران اعم ( از جدید و قدیم ) اجباری بوده و  در صورت عدم توجه به اطلاعیه فوق ، حساب مذکور تا زمان تغییر پسورد مسدود خواهد بود.

کلمه عبور شما باید :

نمونه پسورد مورد تایید وب سایت :

http://prntscr.com/9j1l0m

چگونه کلمه عبور مناسب بسازیم و از آن نگهداری کنیم؟

https://www.jahanpay.com/pages/security 

رحلت پیام آور نور و رحمت،مهربانی و عطوفت، محمد مصطفی (ص) و شهادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و امام غریب،حضرت امام رضا (ع) بر کلیه عاشقان عصمت و طهارت تسلیت باد.

معرفی سرویس خرید و پرداخت در محل ولکس در شبکه آموزش https://www.velex.ir
شرکت تجارت الکترونیک ولکس دارنده مجوز شماره ۱۹۰۷۳/۴۵۰ به تاریخ ۱۰/۱۲/۹۳ از شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به عنوان ارائه کننده خدمات پرداخت پستی و پرداخت آنلاین .

http://www.aparat.com/v/EFP8i
www.velex.ir 

با سلام و عرض خسته نباشید

فروشگاه ساز رایگان محصولات دانلودی Zepo  به صورت آزمایشی فعال شد  خواهشمندیم در صورتی که محصول  دانلودی جهت فروش دارید  نسبت به ثبت نام و ایجاد فروشگاه خود اقدام فرمایید استفاده از این سرویس رایگان می باشد.

هر فایلی که قابل دانلود است قایل فروش است!

با Zepo درآمد شغلی خود را متحول کنید 

ارائه رایگان فروشگاه محصولات دانلودی

www.Your name.Zepo.ir

کسب و کار متفاوت خود را راه اندازی کنید

ایجاد فروشگاه

زپو در واقع چیست ؟

Zepo  پلتفرمی کارآمد و کاربر پسند را جهت خریدو فروش محصولات دیجیتالی (Apps, eBooks, Software, Music, and Videos ) با قابلیت ایجاد یک فروشگاه کاملا رایگان برای شما فراهم کرده است. با رابط کاربری Zepo شما و مشتریانتان همواره خشنود خواهید بود. چرا که Zepo آسان ترین و ارزان ترین روش خرید و فروش محصولات دیجیتالی می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی  www.zepo.ir مراجعه نمایید 

 5 دلیل برای استفاده از سیستم پرداخت در محل و پرداخت پستی   ادامه مطلب

https://www.velex.ir/home/page/view/6

با سلام

خواهشمند است جهت آشنایی سایر کاربران با سرویس های جهان پی ، ویدیو های  زیر را به اشتراک گذاشته و نظرات خود را در ذیل آن قید نمایید

معرفی سرویس خرید و پرداخت پستی ولکس در شبکه سه سیما (مشاهده )

www.aparat.com/v/UPEe6

معرفی شرکت تجارت الکترونیک جهان پی در شبکه سه سیما (مشاهده )

http://www.aparat.com/v/xwbOz

با سپاس


Zepo پلتفرمی کارآمد و کاربر پسند را جهت خریدو فروش محصولات دیجیتالی (Apps, eBooks, Software, Music, and Videos) با قابلیت ایجاد یک فروشگاه کاملا رایگان برای شما فراهم کرده است. www.zepo.ir
۱۳۹۴/۰۵/۱۷
شبکه ۳ برنامه بروز
http://www.aparat.com/v/gv8hB
http://www.aparat.com/v/oQAOr 

در آن شب قدری که قدرش را نمی دید

دست شقاوت تیغه ای از کینه ها داشت

در سجده افتاد آفتاب و ذکر می گفت

در زیر لب فزت برب الکعبه را داشت

شهادت امام علی (ع)  تسلیت باد

 با سلام ،

به اطلاع می رساند کلیه کاربرانی که از تاریخ 10 / 04 /1394 در سامانه خرید و پرداخت پستی ولکس به نشانی اینترنتی www.velex.ir ثبت نام و نسبت به فعال سازی فروشگاه خود اقدام کنند در قرعه کشی 2 دستگاه iPhone 6 شرکت داده خواهند شد .

شرکت تجارت الکترونیک ولکس , ارائه دهنده سرویس پرداخت در محل و پرداخت آنلاین:

 سیستم پرداخت در محل یا پرداخت پستی ( C.O.D ) به روشی از خرید و فروش اینترنتی گفته می شود که در آن کالای فروخته شده از طریق فروشگاه اینترنتی، توسط مأمورین شرکت پست جمهوری اسلامی از محل فروشگاه جمع آوری شده و به نشانی خریدار، در سراسر کشور ارسال می شود. مبلغ کالا نیز به همراه هزینه حمل و نقل طی فاکتور صادر شده از خریدار در محل و پس از تحویل کالا، به مامور پست پرداخت می شود. در این شیوه، دیگر نیازی به مراجعه خریدار به بانک جهت واریز وجه کالا نیست. فروشنده نیز از تأمین امنیت کالای ارسالی، وصول مبلغ و یا برگشت کالا مطمئن خواهد بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با مزایای سرویس پرداخت در محل به وب سایت شرکت مراجعه فرمایید

توضیحات تکمیلی :
- برای شرکت در قرعه کشی هیچ حداقل یا حداکثری برای تراکنش ها در نظر گرفته نشده است و همه کاربران بدون استثنا شرکت داده خواهند شد
- کاربران با رتبه بین 1 الی 2.000 ( طبق اطلاعات سیستمی قابل نمایش در پنل کاربری) شانس بیشتری خواهند داشت
-خرید و پرداخت پستی ولکس زیر مجموعه شرکت رسا پژواک جهان ( طی مجوز اصولی 450/19073 ) و در جهت تکمیل خدمات این شرکت راه اندازی شده است
- فیلم جشنواره قبلی جهان پی ( جشنواره نوروزی جهان پی)  از  اینجا قابل مشاهده می باشد.

دسترسی سریع :
- خبرنامه شروع قرعه کشی 2 دستگاه iPhone 6 ولکس
- ثبت نام و فعال سازی سرویس پرداخت در محل
- مشاهده فیلم جشنواره قبلی در آپارات
- تاپیک جشنواره نوروزی در wht

جهت ثبت نام و شرکت در قرعه کشی 2 دستگاه iPhone 6 اینجا کلیک نمایید

 سرویس خرید و پرداخت پستی Velex

برای اولین بار ,تسویه حساب اتوماتیک

تسویه حساب 100% سفارشات توزیع شده

عدم دریافت هزینه COD در برگشتی

کارمزد شناور و توافقی

SMS بانک و کدهای دستوری

درگاه پرداخت آنلاین و موبایلی

سازگاری با هر نوع اسکریپت

 

شرکت تجارت الکترونیک ولکس

ارائه دهنده سرویس پرداخت  در محل (پرداخت پستی)

فقط به مدت محدود ثبت نام و ارائه پنل رایگان بوده و تنها هزینه پستی دریافت می گردد
زمان را از دست ندهید!

ثبت نام کنید

013-34262

http://www.velex.ir

ویدیو معرفی شرکت تجارت الکترونیک جهان پی در شبکه سوم سیما

لطفا به اشتراک بگذارید :)

http://www.aparat.com/v/xwbOz

دانلود

حلول ماه مبارک رمضان ، بهار قرآن ، ماه عبادتهای عاشقانه

نیایشهای عارفانه و بندگی خالصانه را به شما تبریک عرض میکنم ...

التماس دعا 

 سرویس خرید و فروش پستی Velex

برای اولین بار ,تسویه حساب اتوماتیک

تسویه حساب 100% سفارشات توزیع شده

عدم دریافت هزینه COD در برگشتی

کارمزد شناور و توافقی

SMS بانک و کدهای دستوری

درگاه پرداخت آنلاین و موبایلی

سازگاری با هر نوع اسکریپت

 

شرکت تجارت الکترونیک ولکس

ارائه دهنده سرویس پرداخت  در محل (پرداخت پستی)

ثبت نام کنید

013-33765555

www.velex.ir  

گل رفت و شمیم خوشش اینجاست هنوز
بلبل به هوا ی گل چه شیداست هنوز
رفتی ز جهان اگر چه ای روح خدا
لیکن علم مهر تو بر پاست هنوز
رحلت جانسوز امام خمینی (ره) تسلیت باد

با سلام و عرض خسته نباشید

فروشگاه ساز رایگان محصولات دانلودی Zepo  به صورت آزمایشی فعال شد  خواهشمندیم در صورتی که محصول  دانلودی جهت فروش دارید  نسبت به ثبت نام و ایجاد فروشگاه خود اقدام فرمایید استفاده از این سرویس رایگان می باشد.

هر فایلی که قابل دانلود است قایل فروش است!

با Zepo درآمد شغلی خود را متحول کنید 

ارائه رایگان فروشگاه محصولات دانلودی

www.Your name.Zepo.ir

کسب و کار متفاوت خود را راه اندازی کنید

ایجاد فروشگاه

زپو در واقع چیست ؟

Zepo  پلتفرمی کارآمد و کاربر پسند را جهت خریدو فروش محصولات دیجیتالی (Apps, eBooks, Software, Music, and Videos ) با قابلیت ایجاد یک فروشگاه کاملا رایگان برای شما فراهم کرده است. با رابط کاربری Zepo شما و مشتریانتان همواره خشنود خواهید بود. چرا که Zepo آسان ترین و ارزان ترین روش خرید و فروش محصولات دیجیتالی می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی  www.zepo.ir مراجعه نمایید 

پذیرنده گرامی, به اطلاع می رساند

در صورتی که از پسورد ساده ای استفاده می کنید در اسرع وقت نسبت به تغییر پسورد اول خود اقدام و از  ترکیب حروف، اعداد و علائم استفاده فرمایید

اکیدا توصیه می شود از پسورد یکتایی استفاده نمایید ( پسوردی که برای جهان پی استفاده می کنید در هیچ شرکت  یا حساب کاربری دیگری استفاده نشود )

چه عواملی یک پسورد را در مقابل حملات، قدرتمند می سازد؟

یک پسورد قوی، باید به صورت رشته ای تصادفی از کاراکترها باشد. معیارهای زیر می تواند به این امر کمک کند

طولانی بودن : هر کاراکتری که شما به رمز عبور خود اضافه می کنید، حفاظت ایجاد شده به وسیله آن را چندین برابر افزایش می دهد. طول کلمه عبور شما باید 8 کاراکتر و یا بیشتر باشد. 14 کاراکتر یا بیشتر ایده آل است

ترکیب حروف، اعداد و علائم : هر چقدر تنوع کاراکترهایی که در رمز عبور استفاده می شود، بیش تر باشد، حدس زدن آن دشوارتر می گردد .

چگونه کلمه عبور مناسب بسازیم و از آن نگهداری کنیم؟

جشنواره نوروزی  شرکت تجارت الکترونیک جهان پی

 پذیرنده گرامی,

با سلام و عرض خسته نباشید

 جهان پی در جشنواره نوروزی که از 5/12/93 تا تاریخ 05/02/94 برگزار می شود  از بین 26.000 کاربر به 5 نفر به قید قرعه و براساس شرایطی که متعاقبا اعلام خواهد شد  5 دستگاه iPhone 6 جایزه میدهد

اطلاعات تکمیلی بزودی در وب سایت جهان پی به نشانی اینترنتی www.jahanpay.com منتشر خواهد شد

جهت کسب اطلاعات بیشتر به حساب کاربری خود مراجعه و نسبت به تکمیل مدارک و نصب درگاه پرداخت در وب سایت خود اقدام فرمایید.

جهان پی لحظات خوب و خوشی برای شما آرزو میکند 

درگاه اختصاصی جهان پی :

درگاه اختصاصی جهان پی درگاهی است با اسم و لوگوی شما که توسط شرکت پرداخت الکترونیک جهان پی نزد یکی از شرکت های ارائه دهنده درگاه پرداخت (PSP)ایجاد می شود .

برای استفاده از این درگاه شما باید به وبسرویس جدید جهان پی متصل شده و سپس مشتریان خود را مستقیما به بانک ارجاع دهید و بعد از برگشت به فروشگاه شما مجددا با اتصال به وبسرویس جهان پی عملیات verify را انجام بدید .

کلیه عملیات اتصال به وبسرویس جهان پی در پشت پرده و در سمت سرور انجام می شود لذا پرداخت کننده کاملا در یک درگاه اختصاصی مبلغ را پرداخت میکند و نه درگاه واسط .

کلیه تسویه حسابها همچنان توسط جهان پی انجام خواهد شد.

مزایای درگاه پرداخت اختصاصی:

 • *با فعال سازی این درگاه شما یک درگاه کاملا اختصاصی با نام -برند و لوگوی خود  در شبکه بانکی کشور خواهید داشت.
 • *این درگاه کاملا اختصاصی بوده و  در رفت و برگشت و در خود درگاه ,اطلاعاتی از جهان پی نمایش داده نخواهد شد.
 • *کارمزد توافقی:کارمزد مربوط بین 0 الی1.5 درصد متغییر می باشد به صورت پیش فرض کارمزد 1.5 در نظر گرفته خواهد شد.

نمونه عکس از درگاه پرداخت: اینجا کلیک کنید

نمونه درگاه اختصاصی جهت تست و مشاهده مراحل:
نمونه فوق در محیط آسان پرداخت  جهان پی پیاده شده است شما میتوانید یک تراکنش 100 تومنی جهت تست انجام دهید.
نحوه سفارش:
1-واریز مبلغ 20.000 تومان از طریق آسان پرداخت

لینک پرداخت   - بنام شرکت RsaCo LTD

2-ارسال اطلاعات (نام نمایشی -لوگو - شماره پیگیری پرداخت) به ایمیل Info@JahanPay.Com

توجه:لطفا لوگوی مناسب و رسمی برند یا وب سایت خود را به فرمت PNG و حداکثر تا اندازه 250 در 80 پیکسل ارسال نمایید.
توجه : برای جلوگیری از سیاه شدن پس زمینه لوگو بر روی درگاه، لوگوی خود را به صورت transparent تهیه نمایید.
  فایل راهنمای اتصال به وبسرویس درگاه اختصاصی جهان پی (به همراه کد خطاها)
  اسکریپت "آسان پرداخت  درگاه اختصاصی جهان پی  دانلود (نسخه 3)
 
  پلاگین مخصوص WHMCS جهت درگاه پرداخت اختصاصی بانک سامان
صفحه بعدي »

 • سیستم پشتیبانی 24 ساعته

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر زمان که بخواهید پول یا اعتبار خود را به حساب بانکی خود در ایران واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی ها کننده پرداخت شماست.

 • تماس با جهان پی

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت خود فراهم آورند . همچنین کاربران پرداخت شماست.

 • مزایای کاربران

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر زمان که بخواهید پول یا اعتبار خود را به حساب بانکی خود در ایران واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت پرداخت شماست.

 • سوالات متداول

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر خود در ایران واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت خود فراهم آورند . همچنین کاربران سایت ها می توانند با پرداخت توسط جهان پی با اطمینان هزینه خود را واریز نمایند چرا که جهان پی تضمین کننده پرداخت شماست.