انتخاب زبان
مرکز مشتریان : 021476261    و این بار قرعه کشی 2 دستگاه iPhone 6

 با سلام ،

به اطلاع می رساند کلیه کاربرانی که از تاریخ 10 / 04 /1394 در سامانه خرید و پرداخت پستی ولکس به نشانی اینترنتی www.velex.ir ثبت نام و نسبت به فعال سازی فروشگاه خود اقدام کنند در قرعه کشی 2 دستگاه iPhone 6 شرکت داده خواهند شد .

شرکت تجارت الکترونیک ولکس , ارائه دهنده سرویس پرداخت در محل و پرداخت آنلاین:

 سیستم پرداخت در محل یا پرداخت پستی ( C.O.D ) به روشی از خرید و فروش اینترنتی گفته می شود که در آن کالای فروخته شده از طریق فروشگاه اینترنتی، توسط مأمورین شرکت پست جمهوری اسلامی از محل فروشگاه جمع آوری شده و به نشانی خریدار، در سراسر کشور ارسال می شود. مبلغ کالا نیز به همراه هزینه حمل و نقل طی فاکتور صادر شده از خریدار در محل و پس از تحویل کالا، به مامور پست پرداخت می شود. در این شیوه، دیگر نیازی به مراجعه خریدار به بانک جهت واریز وجه کالا نیست. فروشنده نیز از تأمین امنیت کالای ارسالی، وصول مبلغ و یا برگشت کالا مطمئن خواهد بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با مزایای سرویس پرداخت در محل به وب سایت شرکت مراجعه فرمایید

توضیحات تکمیلی :
- برای شرکت در قرعه کشی هیچ حداقل یا حداکثری برای تراکنش ها در نظر گرفته نشده است و همه کاربران بدون استثنا شرکت داده خواهند شد
- کاربران با رتبه بین 1 الی 2.000 ( طبق اطلاعات سیستمی قابل نمایش در پنل کاربری) شانس بیشتری خواهند داشت
-خرید و پرداخت پستی ولکس زیر مجموعه شرکت رسا پژواک جهان ( طی مجوز اصولی 450/19073 ) و در جهت تکمیل خدمات این شرکت راه اندازی شده است
- فیلم جشنواره قبلی جهان پی ( جشنواره نوروزی جهان پی)  از  اینجا قابل مشاهده می باشد.

دسترسی سریع :
- خبرنامه شروع قرعه کشی 2 دستگاه iPhone 6 ولکس
- ثبت نام و فعال سازی سرویس پرداخت در محل
- مشاهده فیلم جشنواره قبلی در آپارات
- تاپیک جشنواره نوروزی در wht

جهت ثبت نام و شرکت در قرعه کشی 2 دستگاه iPhone 6 اینجا کلیک نمایید

ارسال شده در تاريخ 1394/04/15 00:14

 • سیستم پشتیبانی 24 ساعته

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر زمان که بخواهید پول یا اعتبار خود را به حساب بانکی خود در ایران واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی ها کننده پرداخت شماست.

 • تماس با جهان پی

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت خود فراهم آورند . همچنین کاربران پرداخت شماست.

 • مزایای کاربران

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر زمان که بخواهید پول یا اعتبار خود را به حساب بانکی خود در ایران واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت پرداخت شماست.

 • سوالات متداول

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر خود در ایران واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت خود فراهم آورند . همچنین کاربران سایت ها می توانند با پرداخت توسط جهان پی با اطمینان هزینه خود را واریز نمایند چرا که جهان پی تضمین کننده پرداخت شماست.