انتخاب زبان
مرکز مشتریان : 021476261    اطلاعیه فوری - تغییر پسورد حساب کاربری

پذیرنده گرامی, به اطلاع می رساند

در صورتی که از پسورد ساده ای استفاده می کنید در اسرع وقت نسبت به تغییر پسورد اول خود اقدام و از  ترکیب حروف، اعداد و علائم استفاده فرمایید

اکیدا توصیه می شود از پسورد یکتایی استفاده نمایید ( پسوردی که برای جهان پی استفاده می کنید در هیچ شرکت  یا حساب کاربری دیگری استفاده نشود )

چه عواملی یک پسورد را در مقابل حملات، قدرتمند می سازد؟

یک پسورد قوی، باید به صورت رشته ای تصادفی از کاراکترها باشد. معیارهای زیر می تواند به این امر کمک کند

طولانی بودن : هر کاراکتری که شما به رمز عبور خود اضافه می کنید، حفاظت ایجاد شده به وسیله آن را چندین برابر افزایش می دهد. طول کلمه عبور شما باید 8 کاراکتر و یا بیشتر باشد. 14 کاراکتر یا بیشتر ایده آل است

ترکیب حروف، اعداد و علائم : هر چقدر تنوع کاراکترهایی که در رمز عبور استفاده می شود، بیش تر باشد، حدس زدن آن دشوارتر می گردد .

چگونه کلمه عبور مناسب بسازیم و از آن نگهداری کنیم؟

ارسال شده در تاريخ 1393/12/14 22:39

 • سیستم پشتیبانی 24 ساعته

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر زمان که بخواهید پول یا اعتبار خود را به حساب بانکی خود در ایران واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی ها کننده پرداخت شماست.

 • تماس با جهان پی

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت خود فراهم آورند . همچنین کاربران پرداخت شماست.

 • مزایای کاربران

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر زمان که بخواهید پول یا اعتبار خود را به حساب بانکی خود در ایران واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت پرداخت شماست.

 • سوالات متداول

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر خود در ایران واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت خود فراهم آورند . همچنین کاربران سایت ها می توانند با پرداخت توسط جهان پی با اطمینان هزینه خود را واریز نمایند چرا که جهان پی تضمین کننده پرداخت شماست.