انتخاب زبان
مرکز مشتریان : 021476261    ایجاد مراکز قمار در فضای مجازی ممنوع!

توزیع برگه های پیش بینی فوتبال و انجام هر گونه فعالیت تبلیغاتی تداعی کننده بخت آزمایی ولاتاری ممنوع است 
انتشارآگهی های تبلیغاتی مربوط به فروش کالا یا خدمات از طریق قرعه کشی که تداعی کننده بخت آزمایی ولاتاری باشد، ممنوع است.
  مدیر کل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این خبر افزود: "به استناد ماده 10و17 آیین نامه تاسیس و نظارت بر نحوه کار و فعالیت کانونهای آگهی و تبلیغاتی، درج هرنوع آگهی برای فروش کالا یا خدمت از طریق قرعه کشی یا روش دیگر که در آن از متقاضیان برای شرکت در قرعه کشی یا موارد مشابه درخواست واریز وجه به حسا ب واگذار کننده کالا یا خدمت شود، از مصادیق مطالب گمراه کننده است و انتشار آن در تمام رسانه ها و مطبوعات و از طریق اوراق چاپی یا ارسال از طریق پست و نمابر و اینترنت ممنوع است ."
  کریمی با اشاره به فعالیت برخی افراد و موسسات که با توزیع برگه هایی تحت پوشش پیش بینی فوتبال در تهران و تعدادی از استانها اقدام به فعالیت های بخت آزمایی ولاتاری می کنند، افزود: "فعالیت این افراد سود جو که از این راه به فرهنگ، اقتصاد و تولید کشور آسیب می رسانند، جرم محسوب شده و متخلفان از این مقررات بر حسب قانون و مقررات تحت تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت .
  وی  همچنین با اشاره به برخورد مناسب دستگاه های انتظامی با مسأله شرکت های هرمی، از مسؤولان این دستگاه خواست تا با برخورد قاطع و جدی با متخلفان، در این رابطه نیز موجب ریشه کنی و توقف کامل این معضل شوند.

در این مورد حساب کاربری چندین وب سایت متخلف مسدود شد در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب سریعا از طریق تیکت یا شماره های قید شده -به جهان پی اطلاع دهید.

ارسال شده در تاريخ 1392/08/05 09:53

 • سیستم پشتیبانی 24 ساعته

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر زمان که بخواهید پول یا اعتبار خود را به حساب بانکی خود در ایران واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی ها کننده پرداخت شماست.

 • تماس با جهان پی

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت خود فراهم آورند . همچنین کاربران پرداخت شماست.

 • مزایای کاربران

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر زمان که بخواهید پول یا اعتبار خود را به حساب بانکی خود در ایران واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت پرداخت شماست.

 • سوالات متداول

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر خود در ایران واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت خود فراهم آورند . همچنین کاربران سایت ها می توانند با پرداخت توسط جهان پی با اطمینان هزینه خود را واریز نمایند چرا که جهان پی تضمین کننده پرداخت شماست.