انتخاب زبان
مرکز مشتریان : 021476261    درگاه پرداخت اختصاصی جهان پی با نام و لوگوی شما

درگاه اختصاصی جهان پی :

درگاه اختصاصی جهان پی درگاهی است با اسم و لوگوی شما که توسط شرکت پرداخت الکترونیک جهان پی نزد یکی از شرکت های ارائه دهنده درگاه پرداخت (PSP)ایجاد می شود .

برای استفاده از این درگاه شما باید به وبسرویس جدید جهان پی متصل شده و سپس مشتریان خود را مستقیما به بانک ارجاع دهید و بعد از برگشت به فروشگاه شما مجددا با اتصال به وبسرویس جهان پی عملیات verify را انجام بدید .

کلیه عملیات اتصال به وبسرویس جهان پی در پشت پرده و در سمت سرور انجام می شود لذا پرداخت کننده کاملا در یک درگاه اختصاصی مبلغ را پرداخت میکند و نه درگاه واسط .

کلیه تسویه حسابها همچنان توسط جهان پی انجام خواهد شد.

مزایای درگاه پرداخت اختصاصی:

 • *با فعال سازی این درگاه شما یک درگاه کاملا اختصاصی با نام -برند و لوگوی خود  در شبکه بانکی کشور خواهید داشت.
 • *این درگاه کاملا اختصاصی بوده و  در رفت و برگشت و در خود درگاه ,اطلاعاتی از جهان پی نمایش داده نخواهد شد.
 • *کارمزد توافقی:کارمزد مربوط بین 0 الی1.5 درصد متغییر می باشد به صورت پیش فرض کارمزد 1.5 در نظر گرفته خواهد شد.

نمونه عکس از درگاه پرداخت: اینجا کلیک کنید

نمونه درگاه اختصاصی جهت تست و مشاهده مراحل:
نمونه فوق در محیط آسان پرداخت  جهان پی پیاده شده است شما میتوانید یک تراکنش 100 تومنی جهت تست انجام دهید.
نحوه سفارش:
1-واریز مبلغ 20.000 تومان از طریق آسان پرداخت

لینک پرداخت   - بنام شرکت RsaCo LTD

2-ارسال اطلاعات (نام نمایشی -لوگو - شماره پیگیری پرداخت) به ایمیل Info@JahanPay.Com

توجه:لطفا لوگوی مناسب و رسمی برند یا وب سایت خود را به فرمت PNG و حداکثر تا اندازه 250 در 80 پیکسل ارسال نمایید.
توجه : برای جلوگیری از سیاه شدن پس زمینه لوگو بر روی درگاه، لوگوی خود را به صورت transparent تهیه نمایید.
  فایل راهنمای اتصال به وبسرویس درگاه اختصاصی جهان پی (به همراه کد خطاها)
  اسکریپت "آسان پرداخت  درگاه اختصاصی جهان پی  دانلود (نسخه 3)
 
  پلاگین مخصوص WHMCS جهت درگاه پرداخت اختصاصی بانک سامان
ارسال شده در تاريخ 1392/11/26 20:39

 • سیستم پشتیبانی 24 ساعته

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر زمان که بخواهید پول یا اعتبار خود را به حساب بانکی خود در ایران واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی ها کننده پرداخت شماست.

 • تماس با جهان پی

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت خود فراهم آورند . همچنین کاربران پرداخت شماست.

 • مزایای کاربران

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر زمان که بخواهید پول یا اعتبار خود را به حساب بانکی خود در ایران واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت پرداخت شماست.

 • سوالات متداول

  جهان پی ,ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر خود در ایران واریز نمایید . یکی دیگر از خدمات جهان پی ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به وب سایت ها و تضمین خرید کاربرانمی باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت درجهان پی و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت خود فراهم آورند . همچنین کاربران سایت ها می توانند با پرداخت توسط جهان پی با اطمینان هزینه خود را واریز نمایند چرا که جهان پی تضمین کننده پرداخت شماست.